Renkantis baldą, reikia atkreipti dėmesį į keletą reikalavimų. Vartotojui, ko gero, svarbiausias yra estetinis vaizdas ir taipogi, kad baldas būtų gražus, patogus, tvirtas, kokybiškas. Šiais kriterijais mes ir vadovaujamės, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas.

     Kas sudaro gaminio kainą?

Gaminiui  parinkus atitinkamas medžiagas, tos pačios konstrukcijos baldų kaina gali skirtis net keliata kartų. Aišku atitinkamai skirsis ir kokybė!  Kiekvienas iš mūsų ją suprantame skirtingai. Vieni kokybišką baldą supranta, kaip tvarkingai sumontuotą sistemą, kiti - kaip naujausių technologijų prikimštą gaminį. Ir vieni, ir kiti yra teisūs.
Mūsų supratimu, kokybė apima abi šias sritis.

     Kokiomis medžiagomis apdailinti skydų kraštus?

Yra keturiu rūšių skydų kraštų apdailos medžiagos: melaminas, PVC, ABS, HPL, CPL


Melaminas - tai popierinė briaunų juosta. Jos storis 0,4-1mm


PVC - iš plastiko pagaminta apdailos juosta, kuri yra visiškai atspari drėgmei, vandeniui bei mechaniniam poveikiui.  Šios juostos storis nuo 0,4 iki 2mm.


ABS -tai atspari smūgiui, mechaniniam ir terminiam poveikiui, termoplastinė, chloro neturinti plastmasė. Ypač geras eksploatacines savybes turinčią briauną galima naudoti ir tiesiosioms, ir visoms kreivinėms baldų briaunoms.  Šios juostos storis nuo 0,4 iki 4mm.


HPL  - Aukšto slėgio laminatas gaminamas iš kelių specialaus popieriaus, įmirkyto dervoje, sluoksnių, suspaustų veikiant aukšta temperatūra ir slėgiu. Viršutinis dekoratyvinis paviršius padengiamas permatoma plėvele, suteikiančia paviršiui papildomo atsparumo įbrėžimams, stiprumo. Ši juosta naudojama virtuvinių stalviršių briaunoms apdailint.CPL  - atitinka aukšto slėgio laminatą HPL. Tačiau žiūrint į kainą, šis laminatas yra brangesnis už HPL.


Pabrėžiame, jog melamino juostos mūsų gaminiuose nėra. Mūsų gamyboje naudojama tik  PVC, ABS ir HPL briaunų kantavimo juostos. Išskirtiniais atvejais, tai yra kliento pageidavimu, naudojame melaminą.